DDL

DDL

Dřevozpracující družstvo Lukavec 9, Lukavec

Řidič čelního nakladače VOLVO pracoviště Lukavec

DDL

Lukavec, Pelhřimov, Kraj Vysočina

Doprava a logistika

V textu inzerátu

Martin Malina

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 5

Řidič čelního nakladače VOLVO - pracoviště Lukavec

Co Vám nabízíme?

  • 25 000 Kč – 35 000 Kč/měsíc
  • zaměstnanecké benefity
  • kvalifikované spolupracovníky, kteří Vás zaučí
  • možnost vzdělávání
  • možnost rozvoje pracovních dovedností

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • řidič čelního nakladače přejímky dřevní hmoty nebo ve výrobě deskových materiálů
  • manipulace s dřevní hmotou na skládkách
  • zásobování výroby materiálem nebo odvoz výrobků
  • směnný provoz, noční práce

Požadujeme

  • vzdělání v jakémkoliv oboru
  • pracovitost, samostatnost, odpovědnost
  • průkaz strojníka výhodou, případně zajistíme kurz

Odběr nových inzerátů od DDL
Jakmile bude mít společnost DDL nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!