DDL

DDL

Dřevozpracující družstvo Lukavec 9, Lukavec

Seřizovač obsluha dřevoobráběcích strojů pracoviště Lukavec

DDL

Lukavec, Pelhřimov, Kraj Vysočina

V textu inzerátu

Martin Malina

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 5

Seřizovač/obsluha dřevoobráběcích strojů - pracoviště Lukavec

Co Vám nabízíme?

  • 27 000 Kč – 40 000 Kč/měsíc
  • zaměstnanecké benefity
  • kvalifikované spolupracovníky, kteří Vás zaučí
  • možnost vzdělávání
  • možnost rozvoje pracovních dovedností

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • obsluha a seřizování dřevoobráběcích strojů ve výrobě nábytkových dílců
  • obsluha seřizování CNC strojů
  • směnný provoz, noční práce

Požadujeme

  • vzdělání v jakémkoliv oboru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Odběr nových inzerátů od DDL
Jakmile bude mít společnost DDL nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!