DDL

DDL

Dřevozpracující družstvo Lukavec 9, Lukavec

Obsluha kotelny pracoviště Lukavec

DDL

Lukavec, Pelhřimov, Kraj Vysočina

V textu inzerátu

Martin Malina

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Zobrazení: 10

Obsluha kotelny - pracoviště Lukavec

Co Vám nabízíme?

  • 27 000 Kč – 40 000 Kč/měsíc
  • zaměstnanecké benefity
  • kvalifikované spolupracovníky, kteří Vás zaučí
  • získání oprávnění k obsluze – topičský průkaz
  • možnost vzdělávání
  • možnost rozvoje pracovních dovedností

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • obsluha a dozorování provozu kotelny
  • zajištění řádného a bezporuchového provozu
  • odstraňování drobných závad a zajištění běžné údržby
  • vedení provozní evidence
  • směnný provoz, noční práce

Požadujeme

  • vzdělání v jakémkoliv oboru
  • technické myšlení
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
  • topičský průkaz výhodou, ne nutností

Odběr nových inzerátů od DDL
Jakmile bude mít společnost DDL nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!