DDL

DDL

Dřevozpracující družstvo Lukavec 9, Lukavec

Hasič podnikového sboru střídač vrátný pracoviště Lukavec

DDL

Lukavec, Pelhřimov, Kraj Vysočina

Ozbrojené síly a bezpečnostní sbory, Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

Martin Malina

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Zobrazení: 9

Hasič podnikového sboru/střídač vrátný - pracoviště Lukavec

Co Vám nabízíme?

  • 27 000 Kč – 37 000 Kč/měsíc
  • zaměstnanecké benefity
  • kvalifikované spolupracovníky, kteří Vás zaučí
  • možnost vzdělávání
  • možnost rozvoje pracovních dovedností

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • údržba a opravy výstroje a požární techniky
  • preventivní činnosti v oblasti požární ochrany
  • účast při řešení mimořádných událostí
  • střídání pozice strážného
  • směnný provoz, noční práce

Požadujeme

  • vzdělání v jakémkoliv oboru
  • zkušenosti s prací hasiče výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
  • řidičský průkaz „C“

Odběr nových inzerátů od DDL
Jakmile bude mít společnost DDL nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!