Chodura

Chodura

Beskydské uzeniny, a.s. Příborská 520, Frýdek-Místek

Vedoucí závodní kuchyně

Chodura

Pátek, Frýdek Místek, Nymburk, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Radka Mičanová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 1

Technicko - hospodářský pracovník

Přidej se k nám do týmu! Rozvíjející se společnost Beskydské uzeniny, a.s. hledá možná právě tebe.

Informace o pozici

Typ pracovního poměruTHP
Délka pracovního poměru1 rok, poté prodloužení
Možný nástupIhned
Dovolená20 dní
Místo výkonu práceFrýdek-Místek
  • Směnnost

    Jednosměnný ranní provoz pondělí – pátek, 40 hodin týdně.

  • Požadavky na pozici

    Praxi v gastronomii min. 3 roky • zkušenost s vedením a řízením malého týmu v kuchyni • vyučení v oboru • profesionální přístup • smysl pro pořádek a čistotu na pracovišti.

  • Náplň práce

    Řízení chodu firemní kuchyně • denní příprava cca 100 ks obědů ve spolupráci s 2 pomocnými kuchařkami • objednávání surovin a pomocného materiálu • evidence a inventarizace skladu kuchyně • dodržování hygienických předpisů.

  • Benefity

    Zázemí v české rodinné firmě s dlouholetou tradicí • perspektivu stabilního zaměstnání • zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů • obědy za 30 Kč • odměny při pracovních a životních jubileí • odměny při odchodu do důchodu • práci v přátelském kolektivu.

Ucházejte se
o tuto pozici

Chcete-li se ucházet o tuto pozici nebo máte nějaké otázky, tak nás kontaktujte pomocí formuláře nebo kontaktujte paní Radku Mičanovou

Odběr nových inzerátů od Chodura
Jakmile bude mít společnost Chodura nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!