Chodura

Chodura

Beskydské uzeniny, a.s. Příborská 520, Frýdek-Místek

Vedoucí zástupce vedoucí prodejny

Chodura

Velká Bystřice, Petřvald, Olomouc, Karviná, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Radka Mičanová

HPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Prodej (maloobchod)

Vedoucí/zástupce vedoucí prodejny

Přidej se k nám do týmu! Rozvíjející se společnost Beskydské uzeniny, a.s. hledá možná právě tebe.

Informace o pozici

Typ pracovního poměruHPP
Délka pracovního poměru1 rok, poté prodloužení
Možný nástupIhned
Dovolená20 dní
  • Aktuálně hledáme pro prodejny

    Volná pozice v místě Velká Bystřice, Olomouc • Petřvald, Karviná.

  • Směnnost

    Jednosměnný režim 40 hod. / týdně.

  • Požadavky na pozici

    Praxe v oboru min. 2 roky • zkušenosti s vedením týmu • vstřícné a příjemné vystupování • schopnost komunikovat se zákazníkem • schopnost reagovat na potřeby zákazníků • manuální zručnost • pečlivost a zodpovědnost.

  • Náplň práce

    Zajištění chodu prodejny • tým a patřičné výsledky • objednávání zboží a správné rozmístění na prodejně • aktivní prodej a prezentace zboží • kontrola kvality a čerstvosti zboží • zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.

  • Benefity

    Zázemí v české rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí • perspektivu dlouhodobého zaměstnání • stravenkový paušál • odměny při pracovních a životních jubileí • odměny při odchodu do důchodu • zamestnanecká sleva na sortiment produktů Chodura.

Ucházejte se
o tuto pozici

Chcete-li se ucházet o tuto pozici nebo máte nějaké otázky, tak nás kontaktujte pomocí formuláře nebo kontaktujte paní Radku Mičanovou

Odběr nových inzerátů od Chodura
Jakmile bude mít společnost Chodura nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!