Chodura

Chodura

Beskydské uzeniny, a.s. Příborská 520, Frýdek-Místek

Vedoucí operátor ka krájecí linky

Chodura

Fryčovice, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

V textu inzerátu

Radka Mičanová

HPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Výroba

Vedoucí operátor/ka krájecí linky

K této pozici nabízíme náborový bonus 15 000 Kč a příplatek za vedení linky 2 000 Kč / měsíc.

Informace o pozici

Místo výkonu práceFryčovice
Typ pracovního poměruHPP
Délka pracovního poměru1 rok, poté prodloužení
Možný nástupIhned
Dovolená20 dní
  • Směnnost

    Dvousměnný provoz / 38,75 hod. týdně.

  • Požadavky na pozici

    Praxi s obsluhou a seřízením strojů • schopnost týmové spolupráce • komunikační a organizační dovednosti • zodpovědný přístup k práci • spolehlivost a manuální zručnost • ochotu pracovat v chladném prostředí

  • Náplň práce

    Spolupráce se směnovými mistry s organizací práci na svěřeném pracovišti • vedení cca 3-4 zaměstnanců na směně • příprava výrobků pro krájení • obsluha a seřízení krájecí a balící linky • kontrola pracovních postupů a kvality výroby • spolupráce na zlepšování chodu výrobu.

  • Benefity

    Náborový bonus 15 000 Kč • zázemí v české rodinné firmě s dlouholetou tradicí • perspektivu stabilního zaměstnání • příplatek za vedení linky 2 000 Kč / měsíc • docházkový bonus ve výši 3 000 Kč / kvartál • zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů • obědy za 30 Kč • odměny při pracovních a životních jubileí • odměny při odchodu do důchodu • práci v přátelském kolektivu.

Ucházejte se
o tuto pozici

Chcete-li se ucházet o tuto pozici nebo máte nějaké otázky, tak nás kontaktujte pomocí formuláře nebo kontaktujte paní Radku Mičanovou

Odběr nových inzerátů od Chodura
Jakmile bude mít společnost Chodura nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!