Chodura

Chodura

Beskydské uzeniny, a.s. Příborská 520, Frýdek-Místek

Dělník ve výrobě krájení

Chodura

Fryčovice, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Radka Mičanová

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Výroba

Dělník ve výrobě / krájení

K této pozici nabízíme náborový bonus 10 000 Kč.

Informace o pozici

Místo výkonu práceFrýdek-Místek, Fryčovice
Typ pracovního poměruHPP
Délka pracovního poměru1 rok, poté prodloužení
Možný nástupIhned
Dovolená20 dní
  • Směnnost

    Dvousměnný režim 38,75 hod. / týdně (ranní, odpolední)

  • Požadavky na pozici

    Manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost • ochotu pracovat v chladném prostředí • technickou schopnost obsluhovat stroje • smysl pro pořádek a čistotu • zkušenosti v potravinářském odvětví výhodou.

  • Náplň práce

    Příprava výrobků pro krájení • obsluha seřizovacího nářezového stroje a balící linky • zodpovědnost za manipulaci se svěřenými stroji • kontrola kvality produktů.

  • Benefity

    Náborový bonus 10 000 Kč • zázemí v české rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí • perspektivu dlouhodobého zaměstnání • výkonnostní odměny • docházkový bonus ve výši 3 000 Kč / kvartál • zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů • obědy za 30 Kč • odměny při pracovních a životních jubileí • odměny při odchodu do důchodu • práci v přátelském kolektivu

Ucházejte se
o tuto pozici

Chcete-li se ucházet o tuto pozici nebo máte nějaké otázky, tak nás kontaktujte pomocí formuláře nebo kontaktujte paní Radku Mičanovou

Odběr nových inzerátů od Chodura
Jakmile bude mít společnost Chodura nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!