CeMS CZ

CeMS CZ

CeMS CO s.r.o. Pražákova 1008/69, Brno

Konzultant pro oblast informační bezpečnosti

CeMS CZ

Brno, Brno, Jihomoravský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Peter Chládok

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 5

Hledáme konzultantů pro oblast informační bezpečnosti, kteří mají více než 5 leté zkušenosti v oblasti tvorby bezpečnostních projektů, business continuity managementu nebo ochrany osobních údajů.
Náplň práce

  • analýza současného stavu v podniku, tvorba rozdílových analýz
  • aplikace norem řady ISO / IEC 27001 do podnikového systému managementu,
  • nastavení bezpečnostních projektů nebo business continuity managementu v podnicích,
  • příprava na certifikační audity.

Co nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení na den
  • práce možná při zaměstnání na 15-30 dní ročně, nebo na živnost
  • termín konzultací možný přizpůsobit dle Vašich požadavků
  • interní vzdělávání
  • podpora během výkonu projektů

Pokud Vás naše společnost zaujala prosím zašlete Váš životopis.

Odběr nových inzerátů od CeMS CZ
Jakmile bude mít společnost CeMS CZ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!