COOP Jednota Slovensko

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo Bajkalská 25, Bratislava

Skladník skladníčka Supermarket Coop Jednota Martin 191

Martin, Žilinský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Martina Škutová

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 1

Skladník/skladníčka Supermarket Coop Jednota Martin /191
Martin, A. Medňanského 10428, 03608, OKRES: MARTIN
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naskladňuje, vyskladňuje tovar

- manipulácia s tovarom

- lisovanie kartónov

- obsluha vysokozdvižného vozíka

- obsluha podlahového automatu

Pracovná doba pondelok až piatok.

Základná mzda (brutto)

850,-€ / za mesiac

Ďalšie informácie o mzde

K základnému platu sú vyplácané mesačne prémie, prípadne ďalšie odmeny. Pracovná doba pondelok až piatok.

Ukončenie výberového konania

04.08.2024

Termín nástupu

ihneď

Zamestnanecké výhody, benefity
  • -práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier)
  • - odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
  • - sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy (príspevok na regeneráciu pracovnej sily )
  • - príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • - výplata na účte vždy do 13. dňa v mesiaci
Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

- oprávnenie na obsluhu motorových vozíkov vítané

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - hygienické minimum vítané. Ochota fyzicky pracovať.

Ďalšie informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis ovú adresu

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky

Skladník

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Odběr nových inzerátů od COOP Jednota Slovensko
Jakmile bude mít společnost COOP Jednota Slovensko nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!