COOP Jednota Slovensko

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo Bajkalská 25, Bratislava

Predavač mäsa pokladník , Zástupca Coop Jednota 054

Krpeľany, Martin, Žilinský kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Martina Škutová

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 1

Predavač mäsa/pokladník, Zástupca Coop Jednota - 054
Krpeľany, Krpeľany 151, 03854, OKRES: MARTIN
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokladník/predavač mäsa

  • - starostlivosť o zverený sortiment
  • - práca na pokladni, s hotovosťou
  • - kontrola doby spotreby
  • - komunikácia so zákazníkmi
  • - práca v obslužnom úseku (mäso a mäsové výrobky, syry )
  • - kontrola správnosti cenoviek

Zástupca

  • - zastupuje pracovnú pozíciu vedúca/vedúci predajne
  • - na inej zmene vykonáva totožné činnosti ako vedúca/vedúci predajne
  • - riadi a organizuje činnosti na predajni
  • - vedie tím zamestnancov predajne
  • - motivuje a hodnotí zamestnancov predajne
  • - objednáva a preberá tovar
  • - reguluje stav zástob predajne
  • - komunikuje so zákazníkmi
Základná mzda (brutto)

860,-€ / za mesiac

Horná hranica (brutto)

900,-€ / za mesiac

Ukončenie výberového konania

07.08.2024

Termín nástupu

ihneď

Zamestnanecké výhody, benefity
  • - práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • - príspevok za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok a pri práci nadčas nad rámec Zákonníka práce
  • - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier)
  • - odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
  • - sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy (príspevok na regeneráciu pracovnej sily )
  • - príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • výplata na účte vždy vždy do 13. dňa v mesiaci
Doplňujúce požiadavky na zamestnanca
  • - osvedčenie o odbornej spôsobilosti - hygienické minimum vítané.
  • - bezúhonnosť
  • - príjemné vystupovanie
  • - prax v obchode vítaná
Ďalšie informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis ovú adresu

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, rozhodli sme sa uprednostniť iného kandidáta.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky
Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie vzdelania, odbor

obchod a služby, potravinárstvo - vítané

Prax

prax v obchode - vítaná

Odběr nových inzerátů od COOP Jednota Slovensko
Jakmile bude mít společnost COOP Jednota Slovensko nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!