CONTEG

CONTEG

CONTEG, spol. s.r.o. Štětkova 1638/18, Praha 4

Technolog montáže

CONTEG

Pelhřimov, Kraj Vysočina

V textu inzerátu

Valérie Králová

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Náplň práce

  • Stanovuje TNG postupy montáže
  • Provádí montáž prototypů
  • Kontroluje a uvolňuje montážní procesy ověřovacích sérií
  • Kontroluje dodržování TNG postupů
  • Normuje jednotlivé montážní operace
  • Navrhuje opatření ke snížení nákladů a zlepšení jakosti sériově vyráběných výrobků a spolupracuje v této oblasti s ostatními pracovníky společnosti
  • Zadávání postupů do ERP

Požadujeme

  • Komunikační a organizační dovednosti
  • SŠ / VŠ technického směru
  • Schopnost práce v týmu
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Časová flexibilita
  • Odolnost vůči stresu
  • Systematičnost
  • Zkušenost s ERP systémem

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr přímo u zaměstnavatele
  • Práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku
  • Jistotu pravidelného výdělku
  • Motivující odměnu za plnou docházku
  • Pečlivé zaškolení a příjemný kolektiv
  • Odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem
  • Účast na firemních akcích pro zaměstnance
  • Stravování v moderní jídelně nebo stravenkový paušál

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště Pelhřimov
Typ pracovního vztahu HPP

Odběr nových inzerátů od CONTEG
Jakmile bude mít společnost CONTEG nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!