CONTEG

CONTEG

CONTEG, spol. s.r.o. Štětkova 1638/18, Praha 4

Technický konzultant

CONTEG

Praha, Praha, Hlavní město Praha

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Valérie Králová

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Staňte se specialistou v atraktivním prostředí datových center!

Hledáme nové pracovníky pro naše technické oddělení.

Pracovní náplň

  • návrhy a optimalizace uspořádání datových center
  • návrhy řešení pro průmyslové aplikace včetně venkovních
  • návrhy a řešení monitorovacích a napájecích systémů
  • tvorba technických nabídek pro zákazníky z celého světa
  • technická podpora mezinárodního týmu obchodníků
  • spolupráce na řešení velkých zakázek
  • příprava odborných školení
  • možnost ovlivnění technického vývoje sortimentu

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • předchozí praxe z oboru souvisejícího s IT výhodou
  • znalost CAD programů výhodou
  • dobrá znalost anglického jazyka - každodenní komunikace se zahraničními partnery
  • německý jazyk vítán
  • aktivní přístup, výrazná orientace na klienty, řešení a výsledky
  • samostatnost, flexibilita, schopnost týmové práce
  • ochota cestovat i do zahraničí
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • práci na HPP v kolektivu s mezinárodním přesahem
  • zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
  • odborné vzdělávání
  • zaškolení na nabízenou pozici
  • příspěvek na penzijní pojištění až 700,- Kč
  • 25 dní dovolené
  • Stabilizační bonus
  • notebook, telefon

Místo výkonu práce Praha

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště Praha
Typ pracovního vztahu HPP

Odběr nových inzerátů od CONTEG
Jakmile bude mít společnost CONTEG nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!