CONTEG

CONTEG

CONTEG, spol. s.r.o. Štětkova 1638/18, Praha 4

Sales manager

CONTEG

Praha, Praha, Hlavní město Praha

V textu inzerátu

Valérie Králová

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 8

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Pracovní náplň

  • Získávání nových zákazníků – prodej našich výrobků z řady výdejní boxy
  • Péče o zákazníky
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Komunikace s tuzemskými zákazníky
  • Zpracování objednávek, nabídek
  • Zajištění obchodně-technické podpory zákazníkům
  • Podpora obchodnímu týmu
  • Spolupráce s plánováním výroby, expedicí a oddělením výzkumu a vývoje

Požadavky

  • Znalosti na úrovni SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici (obchod, zákaznický servis, technické produkty)
  • Komunikace v AJ výhodou – možnost využití pro karierní postup
  • Ochota učit se novým věcem
  • Dobré organizační schopnosti, aktivní přístup k práci
  • Práce pod tlakem
  • Flexibilita
  • Samostatnost a proaktivní přístup k řešení úkolů
  • Uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Podporu a zázemí úspěšné české společnosti s mezinárodním působením
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zaškolení na nabízenou pozici
  • Firemní benefity, školení
  • Stabilizační odměny dle odpracovaných let
  • Narozeninové dárky, vitamínové balíčky, hrazené očkování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 700,-
  • Kariérní růst
  • Auto
  • Notebook
  • Mobilní číslo s telefonem

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště Praha
Typ pracovního vztahu HPP
Typ smluvního vztahu
Požadované vzdělání

Odběr nových inzerátů od CONTEG
Jakmile bude mít společnost CONTEG nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!