CONTEG

CONTEG

CONTEG, spol. s.r.o. Štětkova 1638/18, Praha 4

Obchodně technický referent

CONTEG

Pelhřimov, Kraj Vysočina

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Valérie Králová

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 6

Obchodně - technický referent

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Pracovní náplň

  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky
  • Zpracování objednávek, nabídek
  • Zajištění obchodně-technické podpory zákazníkům
  • Podpora obchodnímu týmu
  • Spolupráce s plánováním výroby, expedicí a oddělením výzkumu a vývoje

Požadavky

  • Znalosti na úrovni SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou (obchod, zákaznický servis, technické produkty)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k práci
  • Samostatnost a proaktivní přístup k práci
  • Uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Výhodou je znalost SW Microsoft Navision, SAP nebo jiných výrobních / obchodních SW

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Podporu a zázemí úspěšné české společnosti s mezinárodním působením
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity, školení
  • Kariérní růst

Nástupní mzda bude stanovena dle prokázaných znalostí, úspěšné praxi a nabytým zkušenostem v oboru

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště Pelhřimov
Typ pracovního vztahu HPP
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Požadované vzděláníStředoškolské vzdělání

Odběr nových inzerátů od CONTEG
Jakmile bude mít společnost CONTEG nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!