CONTEG

CONTEG

CONTEG, spol. s.r.o. Štětkova 1638/18, Praha 4

Business Development Manager

CONTEG

Praha, Praha, Hlavní město Praha

Management

V textu inzerátu

Valérie Králová

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 6

CONTEG Group je panevropská průmyslová skupina a jeden z předních světových výrobců IT rozvaděčů, chladicích systémů a komplexních řešení pro datová centra. Jako tradiční rodinná firma s centrálou a výrobními závody v srdci Evropy, v České republice, se hrdě hlásíme k odkazu tradiční evropské výroby, postavené na vynikající kvalitě, inovacích a službách s vysokou přidanou hodnotou pro naše zákazníky. Přes své zahraniční pobočky vyvážíme své výrobky do 60 zemí světa.

Pro posílení našeho mezinárodního obchodního týmu hledáme nové kolegy/ně

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za obchodní aktivity v rámci produktů zakázkové výroby v ČR a zahraničí
  • akvizice nových klientů a aktivní péče o stávající zákazníky
  • rozvoj/budování obchodních vztahů s předními evropskými společnostmi
  • příprava a realizace obchodních jednání, tvorba nabídek a obchodních smluv
  • propagace produktů zakázkové výroby Conteg Group
  • vedení projektů zakázkové výroby
  • technické poradenství zákazníkům
  • identifikace potenciálu a rozvoj nových obchodních možností na trhu
  • časté pracovní cesty po ČR a do zahraničí
  • reporting

Požadavky

  • vzdělání technického směru výhodou
  • zkušenosti s prodejem technických produktů v mezinárodním prostředí (v oblasti železovýroby, zpracování plechu a výroby plechových průmyslových výrobků, průmyslu, ICT, strukturované kabeláže, datových center, chlazení)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka, další jazyk (např. NJ) výhodou
  • prozákaznicky orientovaná osobnost s reprezentativním vystupováním
  • proaktivní přístup, výrazná orientace na klienty, řešení a výsledky
  • výborné obchodní, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • znalost práce s CRM výhodou
  • strategické myšlení
  • ochota cestovat, flexibilita

Nabízíme

  • práci na HPP
  • podporu a zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení závislé na výkonu
  • odborné vzdělávání a školení
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook a jiné benefity

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště Praha
Typ pracovního vztahu HPP
Požadované vzděláníStředoškolské

Odběr nových inzerátů od CONTEG
Jakmile bude mít společnost CONTEG nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!