CHARVÁT

CHARVÁT

CHARVÁT Group s.r.o. Zbraslavice 394, Zbraslavice

Technológ

CHARVÁT

Bardejov, Prešovský kraj

V textu inzerátu

Jarmila Fialová

Aktuálizováno v čvrtek 05. září před 4 dny

Zobrazení: 2

Technológ

Náplň práce

  • Tvorba technologických postupov a programov
  • Tvorba a udržiavanie technologickej dokumentácie
  • optimalizácia a racionalizácia výrobných procesov
  • – komunikácia zo zákazníkom
  • – anglický jazyk výhodou

Mzda od 1250€ (podľa skúseností)

Požadujeme

  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • Znalosť práce s PC (MS Office, 3D CAD systémy)
  • Schopnosť spolupráce v tíme ( konštrukcia – technológia –výroba)
  • Komunikácia so zákazníkom

Ponúkame

  • Prácu v stabilnej spoločnosti
  • Prácu s modernými technológiami
  • Nadštandartné pracovné podmienky
  • Odmena za dochádzku 100€ mesačne
  • Príspevok na dopravu nad 20km vo výške 20€ mesačne
  • Stravovanie vo vlastnom stravovaco zariadení 1,5€
  • Príspevok na dôchodkové zabezpečenie(DDS lll.pilier) 20€
  • Príplatky vyplácame nad rámec zákonníka práce

CHARVÁT STROJÁRNE a.s.
Duklianska 21
08501 Bardejov, Prešovský kraj
Slovakia

IČO 36387576
DIČ 2020120399
IČ DPH (VAT): SK2020120399

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od CHARVÁT
Jakmile bude mít společnost CHARVÁT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!