CHARVÁT

CHARVÁT

CHARVÁT Group s.r.o. Zbraslavice 394, Zbraslavice

Pracovník montáže hydraulických agregátů

CHARVÁT

Rakovník, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Jarmila Fialová

HPP, Doba neurčitá

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 2

Pracovník montáže hydraulických agregátů.

Strojírenská společnost CHARVÁT Hykom s.r.o. pro pracoviště v Rakovníku hledá do svého týmu pracovníky montáže hydraulických agregátů.

Náplň práce

  • montáž a kompletace hydraulických agregátů,

Požadujeme

  • SOU/SŠ (v technickém oboru výhodou),
  • čistý trestní rejstřík
  • pečlivost a odpovědný přístup k práci,
  • manuální zručnost, samostatnost, chuť pracovat.

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou,
  • práci bez nočních směn v čistém pracovním prostředí.
  • výše platu v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech.
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, firemní akce atd.,
  • možnost zvýšení kvalifikace, kariérní růst v rámci celé společnosti.

Životopisy, prosím, zasílejte na ovou adresu

CHARVÁT HYKOM s. r. o.
Plzeňská 2726
269 01 Rakovník

IČO 62956256
DIČ CZ62956256

Odběr nových inzerátů od CHARVÁT
Jakmile bude mít společnost CHARVÁT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!