CHARVÁT

CHARVÁT

CHARVÁT Group s.r.o. Zbraslavice 394, Zbraslavice

Obráběč obsluha CNC strojů

CHARVÁT

Zbraslavice, Kutná Hora, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Jarmila Fialová

HPP, Doba neurčitá

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Obráběč – obsluha CNC strojů

Strojírenská společnost CHARVÁT Group s.r.o. pro pracoviště ve Zbraslavicích hledá do svého týmu kolegu na pozici Obráběč – obsluha CNC strojů.

Náplň práce

  • obsluha CNC obráběcích strojů,
  • provádění prací potřebných pro obrábění materiálu (broušení, vrtání, soustružení, frézování),
  • seřizování.

Požadujeme

  • odborné vyučení bez maturity (nejlépe strojírenského zaměření),
  • zkušenosti v oboru výhodou,
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (bez nočních směn),
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, prostorovou představivost.

Nabízíme

  • práci na HPP na dobu neurčitou,
  • výši platu v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech až do 34.000,- Kč (včetně příplatků za odpolední směnu),
  • náborový příspěvek 10.000,- Kč (po odpracování 6 měsíců),
  • zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 300 Kč/měsíc, 22 dní dovolené, příspěvek na dopravu, odměny ve výši 2.000 Kč/měsíc, firemní akce atd.,
  • možnost zvýšení kvalifikace,
  • kariérní růst v rámci celé společnosti.

Životopisy, prosím, zasílejte na ovou adresu:.

Kontakt

CHARVÁT Group s.r.o.

personální oddělení: + 420 315 745 272, + 420 606 879 902

Zbraslavice 394
285 21 Zbraslavice

IČO 27407667
DIČ CZ 27407667

Odběr nových inzerátů od CHARVÁT
Jakmile bude mít společnost CHARVÁT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!