CHARVÁT

CHARVÁT

CHARVÁT Group s.r.o. Zbraslavice 394, Zbraslavice

OBLASTNÍ PRODEJCE MORAVA

CHARVÁT

Rakovník, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Doba neurčitá, Home office, Plný úvazek

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

OBLASTNÍ PRODEJCE – MORAVA

Česká strojírenská společnost CHARVÁT Hykom s.r.o. se sídlem ve Rakovníku hledá pro svou pobočku v Opavě nového kolegu/kolegyni na pozici

Oblastní PRODEJCE – Morava

Pracovní náplň

  • převzít, udržovat a rozvíjet kontakty a obchody se stávajícím zákazníky ve svěřeném regionu
  • získávat zákazníky nové
  • řešení technických požadavků zákazníků
  • monitorování trhu (konkurence, trendy)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, preferujeme technický směr (není podmínkou),
  • vůli se prosadit, nadprůměrné pracovní nasazení,
  • uživatelskou znalost PC,
  • čistý trestní rejstřík
  • praxi na obdobné pozici (výhodou, není podmínkou),
  • ŘP skup. B, aktivní řidič.

Co můžeme nabídnout

  • výši platu dle předchozích pracovních zkušeností,
  • kvartální odměny z prodeje,
  • zaškolení zkušenými kolegy,
  • firemní benefity: 22 dní dovolené, stravenky v hodnotě 150 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 300 Kč/měsíc, odměny za odpracované roky a k životním jubileím, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu, notebook, mobilní telefon, firemní automobil i pro soukromé účely, vzdělávací kurzy, firemní akce, aj.

Informace o pozici

  • místo pracoviště: Opava,
  • jednosměnný provoz,
  • práce na plný úvazek na dobu neurčitou,
  • pozice je vhodná i pro absolventy.

Kontakt

CHARVÁT Hykom s.r.o.

Vojtěch Řezáč

+ 420 601 378 063

CHARVÁT HYKOM s. r. o.
Plzeňská 2726
269 01 Rakovník

IČO 62956256
DIČ CZ62956256

Odběr nových inzerátů od CHARVÁT
Jakmile bude mít společnost CHARVÁT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!