CHARVÁT

CHARVÁT

CHARVÁT Group s.r.o. Zbraslavice 394, Zbraslavice

Mzdový á účetní

CHARVÁT

Zbraslavice, Kutná Hora, Středočeský kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

HPP, Doba neurčitá, Plný úvazek

Aktuálizováno v pátek 06. září před 3 dny

Zobrazení: 12

Mzdový/á účetní

Strojírenská společnost CHARVÁT Group s.r.o. hledá pro pracoviště ve Zbraslavicích nového kolegu/kolegyni na pozici mzdový/á účetní.

Pracovní náplň

  • zpracování mezd zaměstnanců,
  • správa dat zaměstnanců v informačním a docházkovém systému,
  • komunikace s úřady, plnění ohlašovací povinnosti (zdravotní pojišťovny, OSSZ ad.),
  • komunikace se zaměstnanci,
  • zpracování ročního zúčtování záloh daně z příjmů fyz. osob ze závislé činnosti,
  • zpracování exekucí a s tím spojených srážek ze mzdy,
  • personální agenda.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
  • orientace ve mzdové problematice,
  • znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů,
  • znalost práce na PC,
  • pečlivost, samostatnost, odpovědný přístup,
  • organizační dovednosti,
  • výhodou praxe na obdobné pozici.

Co vám můžeme nabídnout

  • zaškolení zkušenými kolegy,
  • mladý pracovní kolektiv,
  • práci na HPP na dobu neurčitou,
  • možnost profesního růstu,
  • výši platu v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech,
  • zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění 300 Kč/měsíc, 22 dní dovolené, příspěvek na dopravu, měsíční odměna ve výši 2.000 Kč/měsíc, odměny za odpracované roky a k životním jubileím, vzdělávací kurzy, firemní akce, aj.

Informace o pozici

  • místo pracoviště: Zbraslavice č.p. 394,
  • jednosměnný provoz,
  • práce na plný úvazek na dobu neurčitou.

Kontakt

CHARVÁT Group s.r.o.
Ilona Vavřičková

: +420 327 591 112

Zbraslavice 394
285 21 Zbraslavice

IČO 27407667
DIČ CZ 27407667

Odběr nových inzerátů od CHARVÁT
Jakmile bude mít společnost CHARVÁT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!