CHARVÁT

CHARVÁT

CHARVÁT Group s.r.o. Zbraslavice 394, Zbraslavice

Konstruktér ka

CHARVÁT

Zbraslavice, Kutná Hora, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Jarmila Fialová

HPP, Doba neurčitá, Plný úvazek

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Konstruktér/ka

Česká strojírenská společnost CHARVÁT Group s.r.o. se sídlem ve Zbraslavicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Kostruktér/ka.

Pracovní náplň

  • tvorba a udržování konstrukční dokumentace
  • využívání CAD systému Creo, Solidworks a AutoCAD

Požadujeme

  • zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • úplné středoškolské vzdělání
  • schopnost pracovat v týmu (konstrukce-technologie-výroba)
  • znalost práce s PC (MS Office, CAD systémy)
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Co můžeme nabídnout

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • možnost profesního růstu
  • mzdu až 38 000,- Kč (výše mzdového hodnocení je závislá na kvalifikaci a předchozí praxi)
  • zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění 300 Kč/měsíc, 22 dní dovolené, příspěvek na dopravu, měsíční odměna ve výši 2.000 Kč/měsíc, firemní akce atd.

Informace o pozici

  • místo pracoviště: Zbraslavice č.p. 394,
  • jednosměnný provoz,
  • práce na plný úvazek na dobu neurčitou.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kontakt

CHARVÁT Group s.r.o.

personální oddělení: + 420 315 745 272, + 420 606 879 902

Zbraslavice 394
285 21 Zbraslavice

IČO 27407667
DIČ CZ 27407667

Odběr nových inzerátů od CHARVÁT
Jakmile bude mít společnost CHARVÁT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!