Broker Consulting

Broker Consulting, a.s. Jiráskovo nám. 2684/2, Plzeň

Pracovník front office

Plzeň, Plzeň, Plzeňský kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Broker Consulting, a.s.

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou, vhodné i pro studenty a absolventy VŠ
  • praxe v administrativě nebo ve zpracování zakázek je vítána
  • vysoké pracovní nasazení
  • analytické myšlení
  • příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • týmového ducha

Náplň práce

  • příprava podkladů pro nadřízené
  • jednání s klienty
  • zpracování požadavků v interním systému
  • zadávání dat do databáze
  • kompletace podkladů
  • tvorba pravidelných reportů a tabulek
  • řešení administrativních a provozních problémů
  • zaměstnanecký poměr vzniká přímo s našimi konzultanty či franšízanty

Nabízíme

  • přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • široký výběr zaměstnaneckých výhod

Odběr nových inzerátů od Broker Consulting
Jakmile bude mít společnost Broker Consulting nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!