Broker Consulting

Broker Consulting, a.s. Jiráskovo nám. 2684/2, Plzeň

Asistentka recepční

Plzeň, Plzeň, Plzeňský kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Broker Consulting, a.s.

Plný úvazek

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 7

Asistentka / recepční

Co bude vaším úkolem

  • zajistit chod recepce včetně přepojování telefonických hovorů
  • být administrativní podporou pro členy týmu
  • zabezpečit evidenci došlé a odchozí pošty a její vyřízení
  • uvítat klienty a zajistit občerstvení
  • spolupracovat s kolegy
  • skenovat a kopírovat dokumenty
  • vytvářet prezentace
  • rezervovat a připravovat zasedací místnosti

Požadujeme

  • zájem o výkon dané pozice
  • znalost práce s MS Office
  • pečlivost, zodpovědnost a systematický přístup
  • ochotu učit se novým věcem
  • proaktivní přístup, selský rozum a snahu dělat věci ještě lépe

Koho hledáme

  • kolegyni s příjemným vystupováním a reprezentativním vzhledem, odolnou vůči stresu, důslednou při řešení zadaných úkolů
  • uvítáme proaktivní přístup k řešení problémů i úkolů a ochotu naučit se nové věci
  • oceníme všeobecný přehled v oboru stejně jako komunikativnost
  • výhodou bude, pokud se dorozumíte anglicky, máte více než uživatelskou znalost MS Office
  • uvítáme zkušenosti i z jiných nezmiňovaných administrativních činností

Nabízíme

  • zaměstnání ve firmě, která je ekonomicky stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům
  • práci, v rámci které si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti
  • zodpovědnou a smysluplnou práci s viditelnými výsledky
  • mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem

Informace o pozici

Místo výkonu práce Praha
Požadované vzdělání SŠ / VŠ
Komunikační jazyk čeština
Jazykové znalosti angličtina (mírně pokročilá)
Benefity bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, flexibilní začátek/ konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, firemní akce
Typ pracovního vztahu práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu pracovní smlouva
Práce je vhodná i pro absolventa
Nástup ihned

Odběr nových inzerátů od Broker Consulting
Jakmile bude mít společnost Broker Consulting nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!