Bidfood Czech Republic

Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553, Mikovice, Kralupy nad Vltavou

Řidič skupina C (Dýšina u Plzně)

Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj

Doprava a logistika

V textu inzerátu

Eliška Hanušová

+420 315 706 221

Doba neurčitá

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Společnost nyní hledá nové kolegy na pozici řidič skupina C

Co Vám můžeme nabídnout

  • při nástupu mzdu s příplatky40 000,- Kč
  • navíc odměna za sobotní rozvoz 3 000,- Kč
  • stravné166,- Kč/den(při odpracování 22 dnů3.652,- Kč/měsíc čistého)
  • sezónní příspěvek5 000,- Kč měsíčně(od dubna do září)
  • 25 dní dovolené
  • zajímavé zaměstnanecké slevy na celý sortiment
  • příspěvek na penzijní připojištění(po prvním roce zaměstnání)
  • zvýhodněné volání pro zaměstnance (po zkušební době)

Co bude Vaším úkolem

  • denní rozvoz potravin do maloobchodů, hotelů, restaurací a jídelen
  • kontrola a manipulace naloženého zboží
  • příjem finanční hotovosti za zboží
  • komunikace se zákazníkem
  • odpovědnost za vozidlo (čistota a tankování)

Požadujeme

  • ideálně řidičský průkaz skupina C a profesní průkaz (není podmínkou) + digitální kartu tachografu
  • příjemné vystupování (komunikace se zákazníky)
  • zodpovědnost a samostatnost
  • aktivní přístup k práci

Nástup je možný ihned či na základě individuální dohody

Pracovní režim jednosměnný

Smluvní vztah pracovní smlouva na dobu neurčitou

Zaujala Vás tato nabídka? Chcete se dozvědět více? Ozvěte se nám!

Kontaktní osoba Jana Černá, 737 269 789

Kontaktní adresa Dýšina 408, 330 02

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Odběr nových inzerátů od Bidfood Czech Republic
Jakmile bude mít společnost Bidfood Czech Republic nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!