Bidfood Czech Republic

Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553, Mikovice, Kralupy nad Vltavou

Řezník pracovník bourárny (náborový příspěvek 50 000, Kč) Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Eliška Hanušová

+420 315 706 221

Doba neurčitá, Plný úvazek

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 2

Řezník - pracovník bourárny (náborový příspěvek 50 000,-Kč) – Kralupy nad Vltavou

Hledáme pro provoz zpracování masa v Kralupech nad Vltavou vhodné uchazeče na pozici řezník –pracovník bourárny.

Náplň práce

  • bourání červeného masa nebo zvěřiny
  • opracování masa
  • kontrola suroviny při příjmu a naskladnění
  • obsluha řezacích strojů
  • práce v jednosměnném provozu

Nabízíme

  • nástupní mzda 40 000,-Kč
  • náborový příspěvek až 50 000, -Kč
  • důkladné zaškolení na pozici
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál
  • zajímavá zaměstnanecká sleva na náš sortiment
  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)
  • Edenred benefitní karta (až 500,-Kč/měsíc)
  • smlouva na dobu neurčitou
  • poskytujeme zdarma pracovní oděv, ochranné pomůcky i nože

Požadujeme

  • zkušenost se zpracováním masa
  • vyučení v řeznickém oboru
  • dochvilnost, spolehlivost, zručnost

Nástup možný ihned

Pracovní vztah plný úvazek

Smluvní vztah pracovní smlouva na dobu neurčitou

Pracovní režim jednosměnný provoz

Kontaktní osoba Tereza Hyksová, 315 706 220

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce nebo volejte na výše uvedené telefonní číslo.

Odběr nových inzerátů od Bidfood Czech Republic
Jakmile bude mít společnost Bidfood Czech Republic nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!