Bidfood Czech Republic

Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553, Mikovice, Kralupy nad Vltavou

Skladník Velké Meziříčí

Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Eliška Hanušová

+420 315 706 221

Plný úvazek

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 18

Skladník – Velké Meziříčí

Společnost nyní hledá nové kolegy na pozici skladník pro depo Velké Meziříčí.

Nabízíme

  • nástupní mzdu 36.500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • sezónní příplatky
  • okamžité proplácení případných přesčasů
  • příspěvek na stravování formou paušálu (116 Kčza odpracovanou směnu)
  • zaměstnanecké slevy na nákupy potravin
  • zvýhodněná cena na PHM pro zaměstnance (po prvním roce zaměstnání)
  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)
  • zvýhodněné volání pro zaměstnance (po prvním roce zaměstnání)

Náplň práce

  • příjem a výdej uskladněného zboží (potraviny)
  • kontrola a manipulace se zbožím
  • příprava zboží pro distribuci

Požadujeme

  • dochvilnost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na uvedené pozici vítána
  • platný řidičský průkaz VZV výhodou

Nástup možný ihned

Pracovní vztah plný úvazek

Smluvní vztah pracovní smlouva

Pracovní režim třísměnný provoz nebo jednosměnný provoz (noční)

Kontaktní osoba Eliška Hanušová, +420 315 706 221

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Odběr nových inzerátů od Bidfood Czech Republic
Jakmile bude mít společnost Bidfood Czech Republic nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!