Bidfood Czech Republic

Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553, Mikovice, Kralupy nad Vltavou

Skladník (Dýšina u Plzně) náborový příspěvek 20 000, Kč

Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Eliška Hanušová

+420 315 706 221

Plný úvazek

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 11

Skladník (Dýšina u Plzně) - náborový příspěvek 20 000,- Kč

Do našeho distribučního centra přijmeme nové kolegy a kolegyně

Co Vám můžeme nabídnout

  • Při nástupu mzdu s příplatky33 000,- Kč
  • náborový příspěvek 20 000,- Kč
  • sezónní příspěvek 5 000,- Kč měsíčně(od května do září)
  • stravnéaž 2.552,- Kčměsíčně (čistého)
  • proplácení přesčasů v daném měsíci
  • zajímavé zaměstnanecké slevy na celý sortiment
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění(po prvním roce zaměstnání)
  • zvýhodněný tarif T- Mobile až pro 5 telefonních čísel (po zkušební době)

Co bude Vaším úkolem

  • příjem zboží od tuzemských i zahraničních dodavatelů
  • nakládka a vykládka zboží s pomocí VZV
  • příprava expedovaného zboží
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • práce ve směnném provozu

Co požadujeme

  • spolehlivost, dochvilnost, pečlivost a samostatnost
  • dobrý zdravotní stav a fyzická kondice
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na uvedené pozici vítána, ale není podmínkou
  • praxe s VZV a platný řidičský průkaz (výhodou, ne podmínkou)

Nástup možný ihned či na základě individuální dohody

Pracovní režim třísměnný

Pracovní vztah plný úvazek

Smluvní vztah pracovní smlouva na dobu neurčito

Zaujala Vás tato nabídka? Chcete se dozvědět více? Ozvěte se nám!

Kontaktní osoba Jana Černá + 420 737 269 789

Kontaktní adresa Dýšina 408, Plzeň 330 02

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Odběr nových inzerátů od Bidfood Czech Republic
Jakmile bude mít společnost Bidfood Czech Republic nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!