Bidfood Czech Republic

Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553, Mikovice, Kralupy nad Vltavou

Kontrolor ka kvality v potravinářství Bidfood Dýšina

Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj

Povolání bez oboru a mezioborová

V textu inzerátu

Eliška Hanušová

+420 315 706 221

HPP, Doba neurčitá

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 2

Kontrolor/ka kvality v potravinářství - Bidfood Dýšina

Do naší společnosti zabývající se výrobou uzenin a masných polotovarů a taktéž skladováním mražených produktů hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici kvalitáře.

Náplň práce

  • kontrola provozu, výrobků, výrobních záznamů a značení
  • návrhy změn v dokumentaci, zajištění její provázanosti a aktuálnosti
  • plán odběru vzorků pro kontrolní laboratoř
  • komunikace s dozorovými orgány (veterinární správa)
  • evidence měřidel a zajišťování kalibrace (váhy, teploměry)
  • řízení specifikací výrobků a surovin
  • příprava ochutnávek a jejich vyhodnocení
  • člen týmu HACCP
  • spolupráce při auditech společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v chemickém nebo potravinářském oboru
  • praxe na dané pozici
  • velmi dobré znalosti MS Office
  • ŘP skupina B (občasné služební cesty)
  • komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
  • odolnost vůči chladu
  • znalost cizích jazyků a platné potravinářské legislativy výhodou

Nabízíme

  • práce na 1 směnu
  • HPP na dobu neurčitou
  • nástupní plat 35 000,-
  • zaškolení odbornou osobou
  • zaměstnaneckou slevu při nákupu našich výrobků
  • služební telefon
  • při výjezdech k dispozici firemní automobil
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • sleva na pohonné hmoty
  • zvýhodněný tarif T-Mobile až pro 5 telefonních čísel (po zkušební době)
  • týden dovolené navíc
  • firemní akce

Zaujala Vás tato nabídka? Tak se neváhejte ozvat naší náborářce.

Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Kontaktní osoba Hana Hozáková, 724 368 848

Odběr nových inzerátů od Bidfood Czech Republic
Jakmile bude mít společnost Bidfood Czech Republic nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!