BZ Company

BZ Company

BZ Company Internacional s.r.o. Tovačovského 490/4, Olomouc

FRONTEND VÝVOJÁŘ

BZ Company

Olomouc, Olomoucký kraj

V textu inzerátu

BZ Company Internacional s.r.o.

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Náplň práce
Hledáme do svého týmu kolegu - programátora vývojáře, který bude s námi vytvářet webové stránky a e-shopy. Máte logické myšlení, schopnost učení se novým věcem a možnostem použitého programovacího jazyka, jste flexibilní, tvůrčí a samostatný, jste týmový hráč? Pak Vás rádi přivítáme v našem kolektivu!

Každopádně pro práci potřebuješ znalost

  • HTML + CSS3 (uvítáme znalost preprocesoru LESS)
  • PHP
  • MySql
  • Javascript

Fakt oceníme

  • Pokud jsi hračička a baví tě vymýšlet pěkné animace a efekty (škaredé nikdo nechce)
  • Zkušenosti s WordPressem, taky uvítáme!

Očekáváme

  • spolehlivost
  • pečlivost (až puntičkářskou)
  • komunikativnost

Co nabízíme

  • práci na HPP
  • profesní i osobní růst při vzájemné spolupráci se zkušenějšími kolegy
  • platové ohodnocení na základě zkušeností a kvalitě odvedené práce
  • pružnou pracovní dobu
  • částečný home-office
  • sick days
  • práci v mladém a i navzdory formálnostem pohodovém týmu
  • pracoviště v Olomouci blízko vlakového nádraží
  • datum nástupu dle dohody

Odběr nových inzerátů od BZ Company
Jakmile bude mít společnost BZ Company nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!