BUSE

BUSE

BUSE s.r.o. Masarykova 9, Blansko

VÝVOJÁŘ ELEKTRONICKÝCH OBVODŮ (HW)

BUSE

Blansko, Jihomoravský kraj

V textu inzerátu

Renata Burdová

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru
- zkušenost s vývojem elektronických obvodů a zařízení
- znalost analogové a číslicové techniky
- anglický jazyk - pasivně (čtení technické dokumentace)
Výhodou
- zkušenosti s návrhovým systémem EAGLE
- zkušenosti s návrhem spínaných napájecích zdrojů
- zkušenosti s použitím mikrokontrolérů ARM
Náplň práce
- návrh schémat a plošných spojů pro elektroniku informačních systémů v prostředí EAGLE
- spolupráce při návrhu elektronických obvodů s oddělením vývoje SW a konstrukce
- technické upřesnění zakázek ve spolupráci s obchodním úsekem
- spolupráce na tvorbě technické dokumentace a oživovacích předpisů

Odběr nových inzerátů od BUSE
Jakmile bude mít společnost BUSE nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!