BUSE

BUSE

BUSE s.r.o. Masarykova 9, Blansko

ELEKTROMECHANIK OBSLUHA PÁJECÍ VLNY

BUSE

Blansko, Jihomoravský kraj

V textu inzerátu

Renata Burdová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 7

ELEKTROMECHANIK - OBSLUHA PÁJECÍ VLNY

Požadujeme
- SOU/SŠ elektro-technické vzdělání
- vhodné pro absolventy
- zkušenosti s pájením výhodou
- schopnost pracovat s výkresovou dokumentací a technologickými postupy
- uživatelská znalost PC
- angličtina – min. pasivní, čtení technické dokumentace
- manuální zručnost a dobrý zrak - schopnost pracovat s drobnými součástkami
- technické myšlení, aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- vyhláška NV 194/2022 Sb. výhodou (dříve č.50/1978 Sb.)
Náplň práce
- obsluha a údržba pájecí vlny
- mezioperační a výstupní kontroly
- práce s výkresovou dokumentací a technologickými postupy
- kompletace elektronických a mechanických částí výrobků
- diagnostika chyb a jejich odstraňování
- osazování DPS

Odběr nových inzerátů od BUSE
Jakmile bude mít společnost BUSE nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!