BREX

BREX

B R E X, spol. s r.o. Karlovská 205, Liberec

Stavební mistr mistrová

BREX

Liberec, Liberecký kraj

V textu inzerátu

Lenka Chrastecká

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

  • Stavební mistr / mistrová

    Popis pozice

    • organizace práce na stavbě, řízení výrobních kapacit
    • jednání se subdodavateli
    • vystavování úkolových listů a jejich vyhodnocení
    • zajišťování materiálu na stavbu
    • kontrola pracovníků a dodržování předpisů
    • zastupování stavbyvedoucího v době jeho nepřítomnosti na stavbě
    Požadavky
    • SŠ stavebního směru
    • schopnost týmové práce pod vedením stavbyvedoucího
    • flexibilita
    • znalost práce s PC (excel, word, outlook)
    • řidičský průkaz skupiny B
    • pracovitost, svědomitost, chuť se učit
    • rádi zaučíme absolventy, praxe není potřeba

    Platové podmínky

    Zajímavé finanční ohodnocení, výše výdělku dle praxe a dosažených pracovních výsledků.

    asistentka, vedoucí sekretariátu

  • Hlavní účetní - středisko oken

    • zpracování faktur přijatých, vydaných a pokladny
    • zpracování DPH, KH, SH
    • tvorba mezd pro cca 20 lidí – není podmínkou
    • tvorba měsíčních uzávěrek/reportingu
    • jednání s úřady a fin. institucemi
    • příprava podkladů pro audit
    • kontrola pohledávek po splatnosti a nevyfakturovaných zakázek
    • spolupráce při tvorbě kalkulací
    • DPPO – není podmínkou
    Požadavky
    • SŠ/VŠ ekonomického směru
    • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
    • práce v účetním programu (Karát, Helios, SAP) – výhodou
    • MS Excel na pokročilé úrovni
    • zodpovědnost a spolehlivost

  • Technik / Konstruktér hliníkových oken, dveří a fasád

    • příprava a technické zpracování zakázek v uživatelském programu Schücal
    • komunikace se zákazníky, subdodavateli, realizátory a naším výrobním oddělením
    • zaměřování zakázek na stavbě
    • práce v moderním prostředí a na zajímavých projektech
    Požadavky
    • SŠ nebo VŠ vzdělání (stavebního nebo technického zaměření)
    • alespoň 1 rok praxi v hliníkových systémech (okna, dveře, prosklené fasády)
    • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD a Schücal výhodou)
    • dobré komunikační a organizační schopnosti
    • řidičský průkaz skupina B

  • Odpovědět

    Odběr nových inzerátů od BREX
    Jakmile bude mít společnost BREX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!