BREX

BREX

B R E X, spol. s r.o. Karlovská 205, Liberec

Stavbyvedoucí pozemní dopravní stavby

BREX

Liberec, Liberecký kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Lenka Chrastecká

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

  • Stavbyvedoucí - pozemní/dopravní stavby

    Popis pozice
    • řízení stavebních prací
    • tvorba technologických postupů
    • koordinace jednotlivých dodávek v rámci celé stavby
    • kontrola prováděných prací subdodavatelů, dodržování smluvních termínů a podmínek
    • vyhodnocování harmonogramu stavby

    Požadavky

    • SŠ/VŠ stavebního zaměření
    • pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví
    • porozumění a orientace v technické dokumentaci
    • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost samostatného řešení problémů
    • organizační a komunikativní schopnosti

    Platové podmínky

    Zajímavé finanční ohodnocení, výše výdělku dle praxe a dosažených pracovních výsledků + roční prémie z realizovaných zakázek.

    asistentka, vedoucí sekretariátu

  • Odpovědět

    Odběr nových inzerátů od BREX
    Jakmile bude mít společnost BREX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!