BRABEC vzduchotechnika

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. Veletice 11, Holedeč

Stavbyvedoucí TZB (průmyslová výstavba)

Žižkov, Praha, Praha 10, Praha, Hlavní město Praha

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Místo výkonu práce

  • Jeseniova 1555/174, Praha, Žižkov

Náplň práce

  • spolupráce při realizaci stavby s vedoucím projektu
  • účast na výběrových řízení zhotovitelů (VZT, slaboproud, silnoproud, ÚT, CHL)
  • koordinace prací TZB zhotovitelů
  • koordinace práce subdodavatelů stavby, včetně dodávek materiálu
  • kontrola kvality provedených prací a harmonogramu
  • zodpovědnost za realizaci stavebních prací ve stanoveném rozsahu a kvalitě
  • kontrola dodržování technologických postupů, platných norem BOZP a PO
  • práce v týmu na stavbě v rámci celé ČR
Vás požadujeme?
  • SŠ/VŠ stavební, strojní (vhodné také pro absolventy)
  • znalost MS Office
  • schopnost týmové práce
  • komunikace, pečlivost, časová flexibilita
  • samostatnost, spolehlivost a ochota přijmout odpovědnost
  • řidičský průkaz „B“ podmínkou
Výhodou
  • zkušenost s realizací stavební zakázky
  • autorizace ČKAIT
  • anglický jazyk (komunikativní úroveň)
Nabízíme
  • sehraný kolektiv profesionálů
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
Své strukturované životopisy s fotografií zasílejte přes formulář.
Hana Keilová
+420 734 257 439

Odběr nových inzerátů od BRABEC vzduchotechnika
Jakmile bude mít společnost BRABEC vzduchotechnika nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!