BRABEC vzduchotechnika

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. Veletice 11, Holedeč

Pracovník do kovodílny

Holedeč, Louny, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Barbora Jarošová

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 7

Místo výkonu práce

  • Veletice 11, 438 01 Holedeč

Náplň práce

  • kompletace rámečků na výrobu VZT filtrů

Požadujeme

  • praxe v oboru vítána
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a aktivní přístup k úkolům

Nabízíme

  • sehraný kolektiv profesionálů
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • nástup možný ihned

Své strukturované životopisy s fotografií zasílejte přes formulář.

Odběr nových inzerátů od BRABEC vzduchotechnika
Jakmile bude mít společnost BRABEC vzduchotechnika nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!