BRABEC vzduchotechnika

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. Veletice 11, Holedeč

Montér vzduchotechnického zařízení

Žižkov, Praha, Praha 10, Praha, Hlavní město Praha

V textu inzerátu

Barbora Jarošová

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Místo výkonu práce

  • Jeseniova 1555/174, Praha, Žižkov

Náplň práce

  • Montáž vzduchotechnického zařízení včetně rozvodů vzduchotechnického potrubí
  • Servisní činnost na vzduchotechnickém zařízení (výměna kapsových filtrů, čištění zařízení prachových částic a seřízení klínových řemenů)
  • Revize protipožárních klapek (oprávnění bude poskytnuto naší firmou)
  • Komunikace se zákazníky v terénu

Co od Vás požadujeme?

  • Požadavek na nového pracovníka/pracovnici- praxe v oboru minimálně 5 let
  • spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, smysl pro detail, komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • dlouhodobou spolupráci
  • odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a kvalifikace
  • proplacené přesčasové hodiny
  • služební automobil (proškolení BOZP + řidičů zajištěno)
  • možnost zajištění kurzů, zkoušek potřebných k pracovní činnosti
  • nástup možný ihned

Své strukturované životopisy s fotografií zasílejte přes formulář.
Hana Keilová
+420 734 257 439

Odběr nových inzerátů od BRABEC vzduchotechnika
Jakmile bude mít společnost BRABEC vzduchotechnika nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!