BIESSE

BIESSE

Bi Esse Cz s.r.o. Koterovská 601/192, Plzeň

Prodejce elektroinstalačního materiálu skladník Plzeň

BIESSE

Plzeň, Plzeň, Plzeňský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

737 217 195

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 5

Prodejce elektroinstalačního materiálu/skladník Plzeň

Hledáme kolegu či kolegyni do skladu s prodejními dovednostmi a alespoň základní znalostí elektroinstalačního materiálu.

Co od Vás očekáváme

  • SOU vzdělání v elektrotechnickém oboru a znalost elektro instalačního materiálu - alespoň základní znalost
  • Předchozí zkušenost s prodejem a prací ve skladu výhodou
  • Komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout
  • Fixní mzdu a měsíční bonusy
  • 2 dny placeného volna - sick days
  • Stravenkový paušál - 116Kč/den
  • Roční finanční odměnu dle výsledků firmy
  • 100% podporu a zájem od společnosti a nadřízených
  • Možnost Multisport karty
  • Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí
  • Další rozvoj formou školení a vzdělávání
  • Skvělé firemní akce a události
  • Sleva na firemní produkty
  • Jednosměnný provoz, stabilní zázemí rodinné firmy

Vaše náplň práce bude zahrnovat

  • Denní komunikaci a obsluhu zákazníků při prodeji elektroinstalačního materiálu
  • Nápomoc a péči o naše zákazníky
  • Činnosti spojené s prací ve skladu (zaskladňování a vyskladňování zboží, práce se čtečkou, pravidelné inventury)

Životopis zasílejte na

Odběr nových inzerátů od BIESSE
Jakmile bude mít společnost BIESSE nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!