BIESSE

BIESSE

Bi Esse Cz s.r.o. Koterovská 601/192, Plzeň

Nákupčí senior

BIESSE

Plzeň, Plzeň, Plzeňský kraj

Doprava a logistika, Obchod a marketing

V textu inzerátu

737 217 195

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

09.04.2024

Co od Vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Komunikativní angličtinu - jednání s dodavateli nejen z Čech
  • Praxi na obdobné pozici z technického/operativního/strategického nákupu
  • Znalost elektroinstalačního materiálu výhodou
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Analytické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout

  • Fixní mzdu a měsíční bonusy
  • 2 dny placeného volna - sick days
  • Stravenkový paušál - 116Kč/den
  • Roční finanční odměnu dle výsledků firmy
  • 100% podporu a zájem od společnosti a nadřízených
  • Možnost Multisport karty
  • Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí
  • Další rozvoj formou školení a vzdělávání
  • Skvělé firemní akce a události
  • Sleva na firemní produkty
  • Jednosměnný provoz, stabilní zázemí rodinné firmy

Vaše náplň práce bude zahrnovat

  • Nákup elektroinstalačního materiálu - zajištění, aby byl vždy materiál v požadovaném množství a čase
  • Vyjednávání podmínek s dodavateli - nejen ceny, ale i dodací termíny, kvalitu a platební podmínky, tady se projeví taktický a strategický přístup s cílem na úspory
  • Kontrola dodržování smluvních podmínek
  • Sledování a řízení zásob na centrále a pobočkách
  • Úzká spolupráce s kolegy z obchodního a marketingového týmu
  • Práce v ERP systému K2 - tvorba objednávek, zakládání karet, aktualizace cen, nastavení skladových položek

Životopis zasílejte na

Odběr nových inzerátů od BIESSE
Jakmile bude mít společnost BIESSE nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!