ASIO

ASIO

ASIO TECH, spol. s r.o. Kšírova 552/45, Brno

Technolog senior junior v oboru čištění odpadních vod

ASIO

Brno, Brno, Jihomoravský kraj

V textu inzerátu

Helena Polášková

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 12

Technolog senior/junior v oboru čištění odpadních vod

  • Brno

V rámci dlouholetého aktivního působení a stálého rozvoje naší firmy v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských výrobků, hledáme vhodného kandidáta pro oddělení technologů.

Náplň práce

  • Zpracovávání technologických návrhů řešení čištění OV v různých aplikačních odvětvích
  • Zpracování technologické a projektové dokumentace (basic design, PFD, PID, bilanční schéma a výpočty)
  • Odborný technologický dohled nad realizací zakázek v terénu
  • Spolupráce s oddělením RD při zavádění technologických inovací do praxe

Požadavky

  • Schopnost samostatně navrhovat řešení, zpracovávat technické části nabídky
  • Ochota plnit úkoly v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí, ochotu cestovat i do zahraničí
  • Schopnost systematicky pracovat na více projektech najednou
  • Schopný pracovat v týmu, navazovat na práci ostatních a dále se odborně vzdělávat
  • VŠ vzdělání se zaměřením na čištění vod ( VUT, VŠCHT apod.)
  • Zkušenost práce technologa v oblasti navrhování procesů a technologií čištění odpadní vody vítána (fyzikálně - chemické procesy, filtrace, membránové procesy, dezinfekce)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (B1-B2)
  • Znalost práce na PC (MS Office, AutoCad LT 2017, popř. MS Visio), znalost procesní dokumentace (procesní a bilanční diagramy)
  • Řidičský průkaz skupina B

Nabízíme

Pracoviště: kancelář v Brně, cesty k zákazníkům po celé ČR, případně zahraničí. Termín nástupu: ihned

  • Zázemí stabilní české společnosti s moderním vybavením, infrastrukturou a vlastním výzkumným střediskem, příjemný kolektiv spolupracovníků a managementu
  • Mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům
  • Profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost dále se odborně vzdělávat
  • Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, částečně pružná pracovní doba

Chcete zaslat životopis? Máte otázky k pozici?

  • Ing. Ondřej Unčovský

Odběr nových inzerátů od ASIO
Jakmile bude mít společnost ASIO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!