ASIO

ASIO

ASIO TECH, spol. s r.o. Kšírova 552/45, Brno

Servisní technik ASIO TECH

ASIO

Brno, Brno, Jihomoravský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Helena Polášková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 6

  • Brno

Společnost ASIO TECH, spol. s.r.o., podnikající více než 30 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských zařízení, zabývající se též šetrným hospodařením s vodou a inovativními řešeními, expandující jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, hledá vhodného kandidáta pro oddělení SERVISU.

Náplň práce

  • Servisní zásahy u klientů (čistírny odpadních vod, úpravny vod)
  • Technická kontrola, servis, seřízení a údržba strojů a zařízení
  • Montáž a kompletace technologických celků
  • Komunikace se zákazníky

Požadavky

  • Řidičské oprávnění skupina B
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem a časově se přizpůsobit
  • Paragraf NV 194/2022 Sb. výhodou
  • Práce s plasty a orientace v oboru výhodou

Nabízíme

  • Odborná školení a možnosti certifikace
  • Pevné zázemí a přátelský kolektiv
  • Stravenkový paušál – 100 Kč/1 den
  • Služební telefon
  • 25 dní dovolené (po zkušební době)

Chcete zaslat životopis? Máte otázky k pozici?

  • Ing. Ondřej Unčovský

Odběr nových inzerátů od ASIO
Jakmile bude mít společnost ASIO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!