ASIO

ASIO

ASIO TECH, spol. s r.o. Kšírova 552/45, Brno

Servisní technik ASIO NEW

ASIO

Brno, Brno, Jihomoravský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Helena Polášková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 7

  • Brno

Společnost ASIO NEW, spol. s r.o., podnikající více než 25 let v oblasti komplexních technologických dodávek vodohospodářských zařízení, zabývající se též šetrným hospodařením s vodou a inovativními řešeními, expandující jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, hledá vhodného kandidáta pro oddělení SERVISU.

Náplň práce

  • Servisní zásahy u klientů (čistírny odpadních vod, úpravny vod)
  • Údržba a servis dodávaných zařízení
  • Technická kontrola, seřízení a údržba čistírenské technologie
  • Komunikace se zákazníky

Požadavky

  • Řidičské oprávnění skupina B
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice, §6
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • Technické myšlení, manuální zručnost, proklientská orientace
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Práce s plasty a orientace v oboru výhodou

Nabízíme

  • Pevné zázemí a přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Služební telefon
  • 25 dní dovolené (po zkušební době)
  • Proplácení přesčasů nebo výběr náhradního volna za odpracované přesčasy

Chcete zaslat životopis? Máte otázky k pozici?

  • Bc. Michal Plotěný, MBA

Odběr nových inzerátů od ASIO
Jakmile bude mít společnost ASIO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!