ASIO

ASIO

ASIO TECH, spol. s r.o. Kšírova 552/45, Brno

Projektant technologických celků

ASIO

Brno, Brno, Jihomoravský kraj

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

Helena Polášková

Home office

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

  • Brno

Projektant technologických celků, pracoviště: kancelář v Brně

Náplň práce

  • Vypracování dokumentace DSP, DPS
  • Ve spolupráci s technologem zpracovává projektové podklady navrhovaných zařízení
  • Příprava výrobních podkladů, dokumentace

Požadavky

  • Odborný přístup, samostatnost, praktické zkušenosti
  • Ochotu plnit cíle v termínu
  • Schopnost systematicky pracovat
  • Zkušenost práce s projektováním vodohospodářských výrobků výhodou
  • Stavební zaměření (VŠ, SŠ)
  • Znalost statiky výhodou
  • Znalost SW SolidEdge

Nabízíme

  • Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy,
  • Mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy
  • Zázemí stabilní společnosti s moderním vybavením, infrastrukturou a vlastním výzkumným střediskem, příjemný kolektiv,
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností využití vlastního potenciálu a zejména dalšího profesního i osobního rozvoje,
  • Spolupráci s tuzemskými i zahraničními firmami v oboru,
  • Mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům,
  • Profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost účasti na konferencích
  • Pohyblivá pracovní doba, možnost částečného home office

Chcete zaslat životopis? Máte otázky k pozici?

  • Ing. Ondřej Unčovský

Odběr nových inzerátů od ASIO
Jakmile bude mít společnost ASIO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!