ARAMARK

ARAMARK

ARAMARK, s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5

Asistent ka prodeje a provozu Brembo Ostrava

ARAMARK

Ostrava, Ostrava, Moravskoslezský kraj

V textu inzerátu

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 6

Moravskoslezský kraj

Asistent/ka prodeje a provozu – Brembo Ostrava

O nás

Preferujete stabilní zaměstnání ve velké nadnárodní společnosti? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Náplň práce

  • příjem plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
  • budete se starat o to, aby vystavené zboží bylo doplněné a hezky upravené
  • výdej jídel hostům
  • pomoc s mytím nádobí
  • příprava jídel – ohřev jídel v konvektomatu, obalovaní řízků, příprava zeleniny apod.
  • převážně ranní směna PO – PÁ v čase 6:00 – 14:30 hod, jeden týden v měsíci odpolední směna 12.30 – 21:00 hod, ale jinak převaha ranních směn
  • jednou měsíčně směny o víkendu 9:00-15.00

Co od Vás očekáváme

  • špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce a s chutí být důležitou součástí dobré party
  • znalost práce s dotykovou pokladnou – výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, poctivost, komunikativnost

Co Vám můžeme nabídnout

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun
  • Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice)
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Brembo Czech s.r.o., Na rovince 875, 720 00 Ostrava

Lucie Karásková

HR specialistka
+420 720 934 145

Odběr nových inzerátů od ARAMARK
Jakmile bude mít společnost ARAMARK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!