ANEKO

ANEKO

ANEKO SK, a.s. Bernolákova 57, Zlaté Moravce

Kariéra Pracovník vo výrobe technické zameranie na hliník a plast

ANEKO

Zlaté Moravce, Nitriansky kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Natália Suchá

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Kariéra Pracovník vo výrobe – technické zameranie na hliník a plast

Výkon práce Zlaté Moravce

Úväzok plný úväzok

Mzda 800 - 1100EUR/mesiac (brutto)

Náplň práce

Termín nástupu ihneď
Mzdové podmienky (brutto) 800 – 1100 EUR/mesiac

Do nášho tímu hľadáme kolegu so zameraním na hliník s technickým myslením.

Máme pre Vás prácu, ktorá Vás bude baviť. Sme moderná spoločnosť, neustále sa zlepšujeme, vyvíjame, rozširujeme a v oblasti okenných systémov sledujeme a aplikujeme najnovšie trendy.

Čo Vás čaká?

  • výroba hliníkových a plastových okien, dverí a výrobkov z plastu a hliníku
  • práca priamo vo výrobe a kompletizácií výrobkov
  • práca na 1 smenu
  • voľné víkendy
  • práca technického charakteru v Zlatých Moravciach

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú radi nové výzvy. Váš životopis môžete zaslať na pani Natáliu Suchú a v prípade dotazov môžete volať na tel. č. 0903 601 337

Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore
stavebné, strojárske

Počet rokov praxe
výroba hliníkových výplní a konštrukcií, oceľových konštrukcií a hál

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • stredoškolské technické vzdelanie (maturita nie je podmienkou)
  • stavbár/strojár – s technickou zručnosťou, meraním a myslením
  • vítaná prax v odbore alebo vo výrobe podobného charakteru – kovovýroba, montáž komponentov
  • viete čítať technickú dokumentáciu a máte znalosť s PC
  • ste detailista, ktorý rád doťahuje veci do konca a určite nad detailom nemávnete rukou
  • vhodné vzdelanie: nástrojár, mechanik, automechanik, strojový zámočník, opravár strojov a zariadení

Zamestnanecké výhody, benefity

  • intenzívne a kvalitné školenia,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • zaujímavá práca vo firme s viac ako 25 ročnou tradíciou, kde dostanete priestor na sebarealizáciu,
  • byť súčasťou priateľského kolektívu s elánom dosahovať skvelé výsledky

Tešíme sa na Vás!

V prípade záujmu kontaktujte

+421903601337

Odběr nových inzerátů od ANEKO
Jakmile bude mít společnost ANEKO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!